Więcej niż tylko...

Programiści!

AITS to renomowana marka, której profesjonalne podejście do klienta i dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań to priorytet.

Oprogramowanie i sprzęt to dla nas nie tylko praca, lecz także pasja, stawia nas to bardzo wysoko w szeroko pojętej branży informatycznej. Działamy komercyjnie w tej dziedzinie od blisko 10-ciu lat, świadcząc kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy otwarci na współpracę, w celu tworzenia innowacyjnych rozwiązań, jednocześnie świadomi ograniczeń rynkowych, nie ograniczamy się tylko do tego i staramy się również rozwijać istniejącą infrastrukturę naszych klientów.

Programować można nauczyć każdego, ale nie każdy może zostać programistą.

Rozwój oprogramowania:

Aplikacje mobilne:

Strony internetowe:

Systemy zarządzania:

Automatyzacja procesów produkcyjnych:

Wsparcie techniczne:

Zespół AITS nie unika wyzwań i nieustannie podejmuję się trudnych projektów informatycznych, często uznawanych za niemożliwe dla innych firm.

Dosiadczenie wypracowane latami:

Posiadamy obszerne doświadczenie w wielu dziedzinach technologii informatycznych. Nasza ekspertyza obejmuje między innymi programowanie w językach C, C++, C#, LUA i VB. Programujemy także w języku Java i Python.

Tworzymy i rozwijamy również programy opare o język PHP (w tym frameworków takich jak Laravel, Symfony, a nawet Kohana), a także JavaScript (m.in. ReactNative), z wykorzystaniem technologii HTML, CSS, LESS, SASS, XML, JSON itp.

Pracujemy z różnymi bazami danych, w tym MySQL, SQL, LiteSQL, MSSQL, PostgreSQL, Firebird i inne. Systemy kontroli wersji typu GIT są nam również bardzo dobrze znane.

Zajmujemy się integracją systemów zewnętrznych oraz komunikacją z wykorzystaniem różnorodnych interfejsów API. Nasze doświadczenie obejmuje także prace z parserami, scraperami, botami oraz różnego rodzaju aplikacjami służącymi do automatyzacji procesów biznesowych.

Obsługujemy systemy Windows, Linux, macOS, iOS i Android. Mamy również doświadczenie w środowisku Unity, Blender, Premiere Pro i wiele innych.

Na co dzień monitorujemy, zarządzamy i dbamy o bezpieczeństwo serwerów, hostingów, stron, portali, sklepów internetowych i domen naszych klientów. Poza stałym nadzorem, oferujemy również audyty bezpieczeństwa oprogramowania.

Poza zagadnieniami związanymi z oprogramowaniem, zajmujemy się również tworzeniem rozwiązań w oparciu o mikrokontrolery, mikrokomputery, sterowniki PLC, GPS, systemy CCTV, a także modelowanie i wydruki 3D.

Wybór odpowiednich technologii odgrywa kluczową rolę w osiągnięciu sukcesu w dziedzinie informatyki. Dlatego nie ograniczamy się do znanych nam rozwiązań, a wręcz przeciwnie, codziennie dążymy do poszerzenia naszych horyzontów o kolejne technologie.

Skontaktuj się z nami!

Już dziś zapewnij sobie obsługę informatyczną na najwyższym poziomie!

Napisz do nas lub zadzwoń, opisz swój problem, a my postaramy się go rozwiązać!

Klinij tutaj, aby wyświetlić numer telefonu!

Klinij tutaj, aby wyświetlić adres e-mail!

*Zapewniamy pełną obsługę w języku polskim i angielskim.
Polski English Svenska
AITS - Logo